TWITTER: @SPACESOLDIERSTRFACEBOOK: SPACE SOLDIERSINSTAGRAM: @SPACESOLDIERS

Space Soldiers ve ByNoGame partnerlik anlaşması imzaladı

Space Soldiers ve ByNoGame partnerlik anlaşması imzaladı

Yazar: Ozan Emre Duman

9 Haziran 2017

59829

GÖRÜNTÜLENME

Space Soldiers olarak ByNoGame ile CS:GO takımız için yaptığımız sponsorluk anlaşmasını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Yapılan anlaşmanın, her iki taraf için de uzun vadeli birlikteliğin başlangıcı olmasını dileriz.

Internet kullanıcılarının en çok ziyaret ettiği 300 siteden biri olan ByNoGame’in CEO’su Murat Kömürcü bu işbirliğiniden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“ByNoGame’i, 2007 yılında, İzmir’de, yüzde yüz yerli sermaye ile kurduk. ByNoGame, kısa zamanda e-pin, CS:GO Skin-Key, Knight Online gold bar ve item alım satımlarında en güvenilen adres haline geldi. Dijital oyun ürünlerinin alınıp satıldığı ve kullanıcıların kazançlarını anında paraya dönüştürebildikleri web platformu, on yıllık süreçte satıcılarla oyuncular arasında mükemmel bir köprü oldu. Nisan 2017’de Avrupa’nın en prestijli listesi Red Herring Top 100’e adımızı yazdırmayı başardık ve Avrupa’nın En İyi 100 Şirketi arasına girdik. Space Soldiers Türkiye’nin en başarılı CSGO takımı ve bu yıl itibari ile de Avrupa ve Dünyada seçkin bir sıralamaya girerek bizi onurlandıracağına eminim. Birlikteliğimizin uğurlu olmasını diliyorum. ESL ONE kupası bizim olsun!”

ByNoGame’in CEO’su Murat Kömürcü“Türkiye’de esporun gelişmesinde büyük katkıları olan iki öncü markanın işbirliğini gerçekleştirdik. ByNoGame ve Space Soldiers’ın beraber büyüyüp, global pazarda  adından söz ettirdiği uzun bir birliktelik olmasını dilerim” 

Space Soldiers kurucu ortağı ve CEO’su Bünyamin Aydın

ByNoGame.com, dijital ürün satın almak için küresel bir pazar konumundadır. Güvenli alışveriş ortamında sunduğu, zengin oyun içi eşya seçenekleri ve çok rekabetçi fiyatları ile Türkiye’nin en popüler İnternet platformlarından bir tanesidir. CS: GO key ve skinleri , Knight Online item ve cashleri, Steam cüzdan kodu, Lol Riot Pin gibi oyun içi öğeler de dahil olmak üzere on binlerce ürün sunmaktadır.

ByNoGame | ByNoGame Facebook | ByNoGame Twitter | ByNoGame Instagram

59829