TWITTER: @SPACESOLDIERSTRFACEBOOK: SPACE SOLDIERSINSTAGRAM: @SPACESOLDIERS

Haftanın Özeti (16 Ekim – 22 Ekim)

Haftanın Özeti (16 Ekim – 22 Ekim)

yazar: Ali "Maxxie" Or

24 Ekim 2017

12860

GÖRÜNTÜLENME

Yoğun geçen haftaların ardından Space Soldiers, geçtiğimiz yedi günde üç Counter-Strike: Global Offensive ve bir FIFA 18 maçına çıkarak dinlenme fırsatı buldu. Turnuva takvimindeki problemler sebebiyle istemeden de olsa bazı kararlar aldığımız haftanın özeti karşınızda.

Çin’de olmayacağız

StarLadder i-League Invitational #2’ye Avrupa elemelerini zirvede bitirerek katılma hakkı kazanan Space Soldiers, turnuva takvimindeki sorunlar nedeniyle Çin’e gitmeme kararı aldı. ELEAGUE Major: Boston 2018 için yapılacak Avrupa Minörü ile çakışan tarihlere sahip StarLadder i-League, 150.000$ ödül havuzuna sahipti. Majöre katılma şansımızı devam ettirmek adına maalesef turnuvadan çekilmek zorunda kaldık.


Intel ESL Türkiye Şampiyonası’ndan çekildik

Avrupa Minörü ve StarLadder i-League ile aynı tarihlerde gerçekleşecek bir başka organizasyon da Intel ESL Türkiye Şampiyonası finalleriydi. O tarihte Bükreş, Romanya’da olacağımız için bu turnuvadan da çekilmek zorunda kaldık. Finaldeki takımlara başarılar dileriz.


 

ESEA Sezon 26’da yükselme çabaları

Geçtiğimiz hafta CS:GO takımımız sadece üç maça çıktı demiştik. Bu üç maç da ESEA Premier Sezon 26 kapsamındaydı. eXtatus’u 16-7, Invictus Aquilas’ı ise 16-1 ile geçen ekibimiz Danimarka’nın genç ve formda takımı Fragsters’e 16-14 mağlup oldu. Bu sonuçların ardından iki galibiyet, iki mağlubiyet ile sezon başında orta sıralarda yer alıyoruz.


FIFA’da erken veda

Türkiye’nin en başarılı oyuncularından Emre “Riv9” Kayır, ESL Türkiye FIFA Şampiyonası ilk maçında Futbolist Isopower’a 2-0 mağlup oldu ve turnuvaya veda etti. Emre’nin sonraki turnuvalarda eski formuna döneceğine inancımız tam.

Gelecek hafta görüşmek üzere. Gelişmeleri kaçırmamak için Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

12860